| Marka Adı: | KRONZ |
| Model Numarası: | U18-D300N(P)2T-R00A |
| Adedi: | 10 adet |
| Fiyat: | Anlaşılabilir |
| Paketleme Detayları: | Çoklu Torbada Ambalaj |
| Ödeme Koşulları: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Bulma aralığı | 30-300mm |
| Kör bölge | 0-30mm |
| Tekrarlanabilirlik | ±0,15% F.S. |
| Yanıt süresi | 22 saniye |
| Hysteresis'i değiştirmek | 2 mm |
| Değişim sıklığı | 45Hz |