| Marka Adı: | KRONZ |
| Model Numarası: | ABD-05. |
| Adedi: | 10 adet |
| Fiyat: | Anlaşılabilir |
| Paketleme Detayları: | Kağıt Kutu Paketleme |
| Ödeme Koşulları: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Durumu | stok |
| Görev | POE |
| İletişim Modu | Tam Dupleks & Yarım Dupleks |
| Durum | Yeni |
| Güç voltajı | DC12-52V ((POE) |
| Paket tamponu | 1 Mbit |
| MAC adres tablosu | 2 K |
| Güç göstergesi | PWR |
ABD serisi, çift koruma mekanizması ile 12 ~ 52VDC redundant güç girişini destekler: güç kutupluğu ters koruma ve aşırı yüklenme akım sigortası.Bu sert yönetilmeyen anahtarlar -40°C'den 75°C'ye kadar sıcaklıklarda çalışır.Yer tasarrufu yapan DIN ray montajı, IP40 koruma derecesi ve LED göstergeler güvenilir plug-and-play ağ çözümleri sağlar.
| Ürün Tanımı | PoE ile 5 portlu yönetilmemiş endüstriyel ethernet anahtarı (Farklı) |
| Liman tanımı | 5 x RJ45 dişi 8 pin 1-port 10/100/1000Base-T(X) yüklü bağlantı Dört portlu 10/100/1000Base-T(X) aşağı bağlantı MDI/MDI-X otomatik crossover, otomatik pazarlık |
IEEE802.3, IEEE802.3i 10Base-T; IEEE802.3u 100Base-TX/FX; IEEE802.3ab1000Base-T; IEEE802.3at; IEEE802.3af; IEEE802.3z1000Base-X; IEEE802.3x
| Çalışma sıcaklığı | -40 ~ 75 °C (-40 ~ 167 °F) |
| Depolama sıcaklığı | -40 ~ 75 °C (-40 ~ 167 °F) |
| Nitelikli nem | % 5 ~ % 95 (kondansiyon yok) |
| Giriş voltajı | DC12-52V/DC 48-52V ((PoE) |
| Bağlantı terminali | Çıkarılabilir vida uçları bloğu |
| Aşırı yüklenme akım koruması | Mevcut |
| Ters polarite koruması | Mevcut |
| Konut | Metal |
| Koruma derecesi | IP40 |
| Montaj | DIN ray, duvar |
| Soğutma yöntemi | Doğal soğutma, fansız |
| Ağırlık | 0.36Kg |
| Boyut | 117.7 x 88.7 x 34mm (L x W x H) |
| Paket tamponu belleği | 1.2 Mkbit |
| MAC adresi | 2K |
| Güç tüketimi | < 3W |
| Bant genişliği | 14G |
| Aktarım oranı | 1.488Mpps |
| Gecikme | < 10μs |
| Gönderme modu | Depolama ve dönüştürme |