| Marka Adı: | KRONZ |
| Model Numarası: | U18-D300N(P)32T-R00A |
| Adedi: | 10 adet |
| Fiyat: | Anlaşılabilir |
| Paketleme Detayları: | Çoklu Torbada Ambalaj |
| Ödeme Koşulları: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Bulma aralığı | 30-300mm |
| Karar | 0.1mm |
| Hysteresis'i değiştirmek | 2 mm |
| Değişim sıklığı | 45Hz |
| Besleme voltajı | 10-30VDC |
| Yük impedansı | I/ < 300 Ohm,U/ > 1k Ohm |