| Marka Adı: | KRONZ |
| Model Numarası: | U18-D500N(P)32T-R00A |
| Adedi: | 10 adet |
| Fiyat: | Anlaşılabilir |
| Paketleme Detayları: | Çoklu Torbada Ambalaj |
| Ödeme Koşulları: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Öznitelik | Değer |
|---|---|
| Algılama aralığı | 50-500mm |
| Çözünürlük | 0.15mm |
| Tekrarlanabilirlik | ±0.15% F.S. |
| Besleme gerilimi | 10-30V DC, ters polarite korumalı |
| Anahtarlama frekansı | 31Hz |
| Kırmızı LED | nesne algılanmadı: Yanar, nesne algılanmadığında öğretme: Yanıp söner |
| Yük empedansı | |
| Boşta akım | ≤30mA |
| Model | U18-D500N(P)32T-R00A |
| Kör alan | 0-50mm |
| Doğruluk | ±%1 (dahili sıcaklık sapması telafisi) |
| Tepki süresi | 32ms |
| Anahtarlama histerezisi | 2mm |
| Başlatma süresi | < 500ms |
| Yeşil LED | nesne algılandı: Yanar, nesne algılandığında öğretme: Yanıp söner |
| Aşırı akım koruması | 200mA, Kırmızı LED ve Yeşil LED aynı anda yanıp söner |
| Giriş tipi | Öğretme ve senkronizasyon |
| Malzeme | Bakır nikel kaplama, plastik bağlantı parçaları, cam epoksi reçine |
| Muhafaza derecesi | IP67 |
| Bağlantı tipi | 5pin, M12 konnektör |
| Ortam sıcaklığı | -25℃ ~ +70℃ (248~343K) |
| Depolama sıcaklığı | -40℃ ~ +85℃ (233~358K) |
| Ağırlık | 35g |
| Çıkış tipi | N32: 2 NPN anahtarlama çıkışı NO/NC P32: 2 PNP anahtarlama çıkışı NO/NC |