| Marka Adı: | KRONZ |
| Model Numarası: | U18-D1000N(P)32T-R00A |
| Adedi: | 10 adet |
| Fiyat: | Anlaşılabilir |
| Paketleme Detayları: | Çoklu Torbada Ambalaj |
| Ödeme Koşulları: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Bulma aralığı | 60-1000 mm |
| Kör bölge | 0-60 mm |
| Kapalılık derecesi | IP67 |
| Yanıt süresi | 52ms |
| Hysteresis'i değiştirmek | 2 mm |
| Değişim sıklığı | 19Hz |
| Başlatma zamanı | < 500 ms |
| Tekrarlanabilirlik | ±0,15% F.S. |
| Model | U18-D1000N(P)32T-R00A |
| Bulma aralığı | 60-1000 mm |
| Kör bölge | 0-60 mm |
| Karar | 0.17mm |
| Tekrarlanabilirlik | ±0.15% F.S. |
| Doğruluk | ± 1% (dahili sıcaklık akışı telafi ile) |
| Yanıt süresi | 52ms |
| Hysteresis'i değiştirmek | 2 mm |
| Değişim sıklığı | 19Hz |
| Başlatma zamanı | < 500 ms |
| Besleme voltajı | Ters kutupluk koruması ile 10-30V DC |
| LED göstergeler | Kırmızı: nesne tespit edilmedi (ışıklar), Yeşil: nesne tespit edildi (ışıklar) |
| Aşırı akım koruması | 200mA (LED'ler aynı anda yanıp sönerken) |
| Yük impedansı | I/ < 300 Ohm, U/ > 1k Ohm |
| Yüksüz akım | ≤ 30mA |
| Girdi türü | Öğretim ve senkronizasyon |
| Malzeme | Bakır nikel, plastik armatürler, cam epoksi reçine |
| Kapalılık derecesi | IP67 |
| Bağlantı tipi | 5 pin, M12 bağlantısı |
| Çevre sıcaklığı | -25°C ~ +70°C (248~343K) |
| Depolama sıcaklığı | -40°C ~ +85°C (233~358K) |
| Ağırlık | 38 g |
| Çıktı türü | N32: 1 NPN anahtarlama çıkışı NO/NC P32: 1 PNP anahtarlama çıkışı NO/NC |