| Marka Adı: | KRONZ |
| Model Numarası: | KRH-Q50G-R4 |
| Adedi: | 10 adet |
| Fiyat: | Anlaşılabilir |
| Paketleme Detayları: | Kağıt Kutu Paketleme |
| Ödeme Koşulları: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Mevcut Tüketim | < 70mA@24V |
| Okumak/yazmak aralığı | 0~100mm (Tags ile ilgili) |
| Çalışma sıklığı | 13.56MHz |
| İletişim mesafesi | < 10m |
| Bağlantı | 5Pin-M12 kodlu erkek |
| İletişim Arayüzü | RS-485 |
| Çalışma sıcaklığı | -30°C~+70°C |
| İletişim hızı | 9600~115200 bps |
Bu Square HF Read Write Head, güvenilir endüstriyel bağlantı için 0-100mm okuma / yazma aralığı ve 5Pin M12 Erkek Bağlantısı ile RS485 arayüzü ile RFID uygulamaları için tasarlanmıştır.