| Marka Adı: | KRONZ |
| Model Numarası: | M1208M-5/P00R |
| Adedi: | 50 adet |
| Fiyat: | Anlaşılabilir |
| Paketleme Detayları: | Çoklu Torbada Ambalaj |
| Ödeme Koşulları: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Açıklama | M12 Önceden Montajlı Bağlantılar |
| Pin | 8 |
| Tel rengi | 1=WH 2=BN 3=GN 4=YE 5=GY 6=PK 7=BU 8=RD |
| Ev malzemesi | TPU, siyah |
| Voltaj | 30V |
| Kablo Ölçüsü | 8×0,25 (8×24AWG) PVC, siyah |
| Kablo Uzunluğu | 2m/5m/10m/özel |
| Kalkanlı | - Hayır. |
A kodlu M12 konektörleri genellikle sensörler ve aktüatörler için kullanılır.
| Standart | IEC 61076-2-101 |
|---|---|
| Kontak fındığı malzemesi | Bakır, nikel kaplama |
| Temas yüzeyi malzemesi | Altınla kaplanmış tunç |
| İletişim taşıyıcı malzemesi | PA, siyah |
| Ev malzemesi | TPU, siyah |
| Mühür malzemesi | FPM/FKM |
| İzolasyon direnci | ≥100MΩ |
| Temas direnci | ≤5mΩ |
| Kirlilik derecesi | 3 |
| Çevre sıcaklığı | -25~+85°C |
| Çiftleşme döngüleri | >100 |
| Koruma derecesi | IP67 |
| Pin atama | Tel rengi | Kodlama | Rütbeli akım | Voltaj | Kablo ölçer | Kablo çıkışı | Uzunluk | Model numarası. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1=WH 2=BN 3=GN 4=YE 5=GY 6=PK 7=BU 8=RD |
A | 2A | 30V | Sekiz kat sıfır.25 (8×24AWG) PVC, siyah |
Düz. | 2M | M1208M-2/P00R | |
| 5M | M1208M-5/P00R | |||||||
| 10M | M1208M-10/P00R |