| Marka Adı: | Kronz |
| Model Numarası: | U18-D500UT-R00A |
| Adedi: | 10 adet |
| Fiyat: | Anlaşılabilir |
| Paketleme Detayları: | Çoklu Torbada Ambalaj |
| Ödeme Koşulları: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Açıklama | Ultrasonik sensör |
| Kapalılık derecesi | IP67 |
| Karar | 0.15mm |
| Tekrarlanabilirlik | ±0.15% F.S. |
| Doğruluk | ±1% |
| Yüksüz akım | ≤ 30mA |
| Girdi Türü | Öğretim ve senkronizasyon |
| Bağlantı Tipi | 5 pin, M12 bağlantısı |
Ultrasonik algılayıcı U118-D500UT-R00A, algılama aralığı 50-500mm, 10-30VDC güç kaynağı voltajı, ters polarite koruması. Analog voltaj çıkışı 0-10V, yukarı/aşağı.Ultrasonik sensörler bir nesneye olan mesafeyi tespit etmek gibi şeyler için ultrasonik dalgaları kullanır., nesnelerin varlığını veya yokluğunu tespit etmek ve nesnelerin hareketini tespit etmek.
| Model | U18-D500UT-R00A |
| Bulma aralığı | 50-500 mm |
| Kör bölge | 0-50mm |
| Karar | 0.15mm |
| Tekrarlanabilirlik | ±0.15% F.S. |
| Doğruluk | ± 1% ((gömülü sıcaklık akışı telafi) |
| Yanıt süresi | 32ms |
| Başlatma zamanı | < 500 ms |
| Besleme voltajı | 10-30V DC, ters polarite korumalı |
| Kırmızı LED | Hiçbir nesne tespit edilmedi: Işıklar, hiçbir nesne tespit edilmediğinde öğretim: Yanıp sönenler |
| Yeşil LED | Nesne tespit edildi: Işıklar, nesne tespit edildiğinde öğretim-in: Yanıp sönenler |
| Aşırı akım koruması | 200mA, aynı anda kırmızı LED ve yeşil LED yanıp sönüyor |
| Yük impedansı | I/ < 300 Ohm, U/ > 1k Ohm |
| Yüksüz akım | ≤ 30mA |
| Girdi türü | öğretme ve senkronizasyon |
| Malzeme | Bakır nikel, plastik armatürler, cam epoksi reçine |
| Kapalılık derecesi | IP67 |
| Bağlantı tipi | 5 pin, M12 bağlantısı |
| Çevre sıcaklığı | -25°C ~ +70°C ((248~343K) |
| Depolama sıcaklığı | -40°C ~ +85°C ((233~358K) |
| Ağırlık | 35 g |
| Çıktı türü | U: 1 analog çıkış voltajı 0-10V, yukarı/aşağı |