| Marka Adı: | Kronz |
| Model Numarası: | U18-D1000UT-R00A |
| Adedi: | 10 adet |
| Fiyat: | Anlaşılabilir |
| Paketleme Detayları: | Çoklu Torbada Ambalaj |
| Ödeme Koşulları: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Üretim Adı | U18 ultrasonik sensörler |
| Analog Çıktı | Voltaj 0-10V, yukarı/aşağı |
| Yüksüz akım | ≤ 30mA |
| Karar | 0.17mm |
| Yanıt Zamanı | 52ms |
| Çıkış | Analog akım |
| Bağlantı tipi | 5 pin, M12 bağlantısı |
| Güçlendirme Voltajı | 10-30VDC |
U18-D1000UT-R00A ultrasonik sensörü, 10-30VDC besleme voltajı ve ters kutupluk koruması ile 60-1000mm algılama aralığına sahiptir.Bu endüstriyel sınıf sensörü, hızlı 52ms yanıt süresi ile doğru 0-10V analog voltaj çıkışı (yukarı/aşağı) sağlar, mesafe ölçümü ve nesne algılama uygulamaları için idealdir.
| Model | U18-D1000UT-R00A |
| Bulma aralığı | 60-1000 mm |
| Kör bölge | 0-60 mm |
| Karar | 0.17mm |
| Tekrarlanabilirlik | ±0.15% F.S. |
| Doğruluk | ± 1% (sıcaklık telafi ile) |
| Yanıt süresi | 52ms |
| Başlatma zamanı | < 500 ms |
| Besleme voltajı | 10-30V DC (geri polarite korumalı) |
| LED göstergeler | Kırmızı (objek yok), Yeşil (objek tespit edildi) |
| Aşırı akım koruması | 200mA |
| Yük impedansı | I/ < 300 Ohm, U/ > 1k Ohm |
| Yüksüz akım | ≤ 30mA |
| Malzeme | Bakır nikel, plastik armatürler, cam epoksi reçine |
| Kapalılık derecesi | IP67 |
| Bağlantı tipi | 5 pin, M12 bağlantısı |
| Çevre sıcaklığı | -25°C - +70°C |
| Depolama sıcaklığı | -40°C ila +85°C |
| Ağırlık | 38 g |