| Marka Adı: | KRONZ |
| Model Numarası: | U12-D120N(P)2T-R00A |
| Adedi: | 5 parça |
| Fiyat: | Anlaşılabilir |
| Paketleme Detayları: | Çoklu Torbada Ambalaj |
| Ödeme Koşulları: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Model | U12-D120N(P)2T-R00A |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 20-120mm |
| Kör Nokta | 0-20mm |
| Çözünürlük | 0.1mm |
| Tekrarlanabilirlik | ±0.15%F.S. |
| Doğruluk | ±1% (sıcaklık telafili) |
| Tepki Süresi | 18ms |
| Anahtarlama Histerezisi | 1mm |
| Anahtarlama Frekansı | 55Hz |
| Başlatma Süresi | < 500ms |
| Besleme Voltajı | Ters polarite korumalı 10-30V DC |
| LED Göstergeler | Kırmızı LED: Nesne algılanmadığında yanar, öğretme sırasında yanıp söner Yeşil LED: Nesne algılandığında yanar, öğretme sırasında yanıp söner |
| Koruma | 200mA'da aşırı akım koruması (LED'ler aynı anda yanıp söner) |
| Yük Empedansı | I/ 1k Ohm |
| Yüksüz Akım | ≤30mA |
| Giriş Tipi | Öğretme ve senkronizasyon |
| Yapı | Bakır nikel kaplama, plastik bağlantı parçaları, cam epoksi reçine |
| Muhafaza Sınıfı | IP67 |
| Bağlantı | 4 pinli M12 konektör |
| Çalışma Sıcaklığı | -25℃ ila +70℃ |
| Depolama Sıcaklığı | -40℃ ila +85℃ |
| Ağırlık | 16g |
| Çıkış Seçenekleri | N2: 1 NPN anahtarlama çıkışı NC/NO P2: 1 PNP anahtarlama çıkışı NC/NO |