| Marka Adı: | KRONZ |
| Model Numarası: | F1203M-SF/M16 |
| Adedi: | 50 adet |
| Fiyat: | Anlaşılabilir |
| Paketleme Detayları: | Çoklu Torbada Ambalaj |
| Ödeme Koşulları: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Tip | M12 konnektör |
| Açıklama | Erkek flanş konnektörler |
| Voltaj | 250V |
| Kontaklar | Lehim kabı |
| Kodlama | A |
| Pin | 3 |
| Standart | IEC 61076-2-101 |
|---|---|
| Kontak somun malzemesi | Pirinç, nikel kaplama |
| Kontak yüzey malzemesi | Pirinç, altın kaplama |
| Kontak taşıyıcı malzemesi | PA, siyah |
| Gövde malzemesi | TPU, siyah |
| Conta malzemesi | FPM/FKM |
| İzolasyon direnci | ≥100MΩ |
| Kontak direnci | ≤5mΩ |
| Kirlilik derecesi | 3 |
| Ortam sıcaklığı | -25~+85℃ |
| Eşleşme döngüleri | >100 |
| Koruma derecesi | IP67 |
| Pin ataması | |
|---|---|
| Montaj tipi | Ön montaj |
| Kodlama | A |
| Anma akımı | 4A |
| Voltaj | 250V |
| Kablo çıkışı | Düz |
| Kontaklar sonlandırma | Lehim kabı |
| Parça No. | F1203M-SF/M16 |