| Marka Adı: | KRONZ |
| Model Numarası: | M1203M-5/P00K |
| Adedi: | 50 |
| Fiyat: | Anlaşılabilir |
| Paketleme Detayları: | Polybag packing |
| Ödeme Koşulları: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Kablo ölçer | 3 × 0,34 (3 × 22AWG) PVC, Siyah |
| İletişim taşıyıcı malzemesi | PA, Siyah |
| Mühür malzemesi | FPM/FKM |
| Kablo uzunluğu | 1M/2M/3M/5M/10M/15M |
| Voltaj | 250V |
| Rütbeli akım | 4A |
| Çiftleşme döngüleri | >100 |
| İzolasyon direnci | ≥100MΩ |
Önceden kalıplandırılmış Kablo ile M12 Bağlantısı, sert endüstriyel ortamlar için tasarlanmıştır ve makine, otomasyon, robotik ve diğer zorlu uygulamalar için idealdir.Dayanıklı yapısı zor koşullarda güvenilir performans sağlar.
| Standart | IEC 61076-2-101 |
|---|---|
| Kontak fındığı malzemesi | Bakır, nikel kaplama |
| Temas yüzeyi malzemesi | Altınla kaplanmış tunç |
| Ev malzemesi | TPU, siyah |
| Mühür malzemesi | FPM/FKM |
| İzolasyon direnci | ≥100MΩ |
| Temas direnci | ≤5mΩ |
| Kirlilik derecesi | 3 |
| Çevre sıcaklığı | -25~+85°C |
| Koruma derecesi | IP67 |
| Pin atama | Bağlantı yöntemi | Kodlama | Rütbeli akım | Voltaj | Kablo ölçer | Kablo çıkışı | Uzunluk | Model numarası. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1=BN 3=BU 4=BK |
A | 4A | 250V | 3 x 0.34 (3×22AWG) PVC, siyah |
Düz. | 5M | M1203M-5/P00K |
M12 bağlantımız kapsamlı teknik destek ve hizmetlerle birlikte geliyor: