| Marka Adı: | KRONZ |
| Model Numarası: | RJ45S-5/E60K |
| Adedi: | 80 |
| Fiyat: | Anlaşılabilir |
| Paketleme Detayları: | Polybag packing |
| Ödeme Koşulları: | T/T, Western Union, MoneyGram |
Çok yönlü ağ uygulamaları için dayanıklı malzemeler ve özelleştirilebilir uzunluk seçeneklerine sahip yüksek performanslı RJ45 Ethernet konektörü.
| Özellik | Değer |
|---|---|
| İletişim taşıyıcı malzemesi | PA, siyah |
| Kontak fındığı malzemesi | Bakır, nikel kaplama |
| Mühür malzemesi | FPM/FKM |
| Temas yüzeyi malzemesi | Altınla kaplanmış tunç |
| Yakalama gövdesinin malzemesi | TPU, siyah |
| Pin | 4, 8 |
| Voltaj | 48V |
| Uzunluk | Özel |
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| İpek türü | RJ45 |
| İzolasyon direnci | ≥100MΩ |
| Temas direnci | ≤5mΩ |
| Kirlilik derecesi | 3 |
| Çevre sıcaklığı | -25~+85°C |
| Çiftleşme döngüleri | >100 |
| Koruma derecesi | IP20 |
Özel proje gereksinimlerini karşılamak için özelleştirilmiş uzunluklar ve tel ölçümleri (24AWG ve 26AWG mevcut) de dahil olmak üzere özel çözümler sunuyoruz.
Guangdong, Çin'de üretilmiş.
Kalite güvencesi için CE sertifikalı.
En az sipariş miktarı 80 adet.
Standart ambalaj, ihracat kartonlu poli çuval ambalajını içerir.
80 adet MOQ için 5-8 iş günü (daha büyük miktarlar değişebilir).