| Marka Adı: | KRONZ |
| Model Numarası: | RJ45S-2/E10K |
| Adedi: | 80 |
| Fiyat: | Anlaşılabilir |
| Paketleme Detayları: | Polybag packing |
| Ödeme Koşulları: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Conta malzemesi | FPM/FKM |
| Kavrama gövdesi malzemesi | TPU, siyah |
| Anma akımı | 1.5A |
| Kontak somunu malzemesi | Pirinç, nikel kaplama |
| Kontak yüzey malzemesi | Pirinç, altın kaplama |
| Voltaj | 48V |
| Diş tipi | RJ45 |
| Kirlilik derecesi | 3 |
Bu yüksek performanslı RJ45 konektörü, çift korumalı ve IP20 su geçirmezlik derecesine sahiptir, bu da onu zorlu endüstriyel uygulamalar için ideal kılar. 100 bağlantıdan fazla eşleştirme döngüsü derecesi ile veri merkezleri gibi yüksek trafikli ortamlarda güvenilir performans sağlar.
| Diş tipi | RJ45 |
| Kontak somunu malzemesi | Pirinç, nikel kaplama |
| Kontak yüzey malzemesi | Pirinç, altın kaplama |
| Kontak taşıyıcı malzemesi | PA, siyah |
| Gövde malzemesi | TPU, siyah |
| Conta malzemesi | FPM/FKM |
| İzolasyon direnci | ≥100MΩ |
| Kontak direnci | ≤5mΩ |
| Kirlilik derecesi | 3 |
| Ortam sıcaklığı aralığı | -25~+85℃ |
| Eşleştirme döngüleri | >100 |
| Koruma derecesi | IP20 |
| Pin ataması | Tel rengi | PIN | Anma akımı | Voltaj | Tel kalınlığı | Kablo çıkışı | Uzunluk | Model No. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 = YE 2 = OR 3 = WH 6 = BU |
4PIN | 1.5A | 48V | 2×2×0.25, korumalı (2×2×24AWG) Mavi-yeşil, PVC, OD=6.5 |
Düz | 2M | RJ45S-2/E30K |