| Marka Adı: | KRONZ |
| Model Numarası: | M1204DM-5-M1204DM/E301 |
| Adedi: | 50 |
| Fiyat: | Anlaşılabilir |
| Paketleme Detayları: | Polybag packing |
| Ödeme Koşulları: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Temas direnci | ≤5mΩ |
| Kodlama | D |
| Pin | 4 |
| Voltaj | 60V |
| Kablo | 5 metre. |
| Kontak fındığı malzemesi | Bakır, Nikel kaplamalı |
| Rütbeli akım | 2A |
| Bağlantı | M12'den M12'ye |
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| Standart | IEC 61076-2-101 |
| Kontak fındığı malzemesi | Bakır, nikel kaplama |
| Temas yüzeyi malzemesi | Altınla kaplanmış tunç |
| İletişim taşıyıcı malzemesi | PA, siyah |
| Ev malzemesi | TPU, siyah |
| Mühür malzemesi | FPM/FKM |
| İzolasyon direnci | ≥100MΩ |
| Temas direnci | ≤5mΩ |
| Kirlilik derecesi | 3 |
| Çevre sıcaklığı | -25~+85°C |
| Çiftleşme döngüleri | >100 |
| Koruma derecesi | IP67 |
| Pin | Tel rengi | Görev |
|---|---|---|
| 1 | WH/OR | +TX |
| 2 | WH/GH | +RX |
| 3 | Ya da | -TX. |
| 4 | GN | - RX. |