| Marka Adı: | KRONZ |
| Model Numarası: | M1208M-5-M1208M/E501 |
| Adedi: | 50 |
| Fiyat: | Anlaşılabilir |
| Paketleme Detayları: | Polybag packing |
| Ödeme Koşulları: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Rütbeli akım | 1.5A |
| Mühür malzemesi | FPM/FKM |
| Kontak fındığı malzemesi | Bakır, Nikel kaplamalı |
| Kirlilik derecesi | 3 |
| Çevre sıcaklığı | -25~+85°C |
| Kablo malzemesi | PVC |
| Voltaj | 30V |
| Temas direnci | ≤5mΩ |
| Standart | IEC 61076-2-101 |
| Kontak fındığı malzemesi | Bakır, nikel kaplama |
| Temas yüzeyi malzemesi | Altınla kaplanmış tunç |
| İletişim taşıyıcı malzemesi | PA, siyah |
| Ev malzemesi | TPU, siyah |
| Mühür malzemesi | FPM/FKM |
| İzolasyon direnci | ≥100MΩ |
| Temas direnci | ≤5mΩ |
| Kirlilik derecesi | 3 |
| Çevre sıcaklığı | -25~+85°C |
| Çiftleşme döngüleri | >100 |
| Koruma derecesi | IP67 |
| Pin atama | Tel rengi | Kod | Rütbeli akım | Voltaj | Kablo ölçer | Kablo çıkışı | Uzunluk | Model numarası. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 = WH/BU 2 = WH/BN 3 = BN 4 = YA da 5 = WH/GN 6 = WH/OR 7 = BU 8 = GN |
A | 1.5A | 30V | 4x2x0.14, kalkanlı (4×2×26AWG) mavi yeşil, PVC,OD=6.2 | Düz. | 5M | M1208M-5-M1208M/E501 |