| Marka Adı: | KRONZ |
| Model Numarası: | M1204DM-10-M1204DM/E301 |
| Adedi: | 50 |
| Fiyat: | Anlaşılabilir |
| Paketleme Detayları: | Polybag packing |
| Ödeme Koşulları: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Voltaj | 60V |
| Çevre sıcaklığı | -25~+85°C |
| Mühür malzemesi | FPM/FKM |
| Pin | 4 |
| Tel rengi | 1 = WH/OR(+tx) 2 = WH/GN(+rx) 3 = OR(-tx) 4 = GN(-rx) |
| Rütbeli akım | 2 A |
| İzolasyon direnci | ≥100MΩ |
| Kodlama | D |
| Standart | IEC 61076-2-101 |
|---|---|
| Kontak fındığı malzemesi | Bakır, nikel kaplama |
| Temas yüzeyi malzemesi | Altınla kaplanmış tunç |
| İletişim taşıyıcı malzemesi | PA, siyah |
| Ev malzemesi | TPU, siyah |
| Mühür malzemesi | FPM/FKM |
| İzolasyon direnci | ≥100MΩ |
| Temas direnci | ≤5mΩ |
| Kirlilik derecesi | 3 |
| Çevre sıcaklığı | -25~+85°C |
| Çiftleşme döngüleri | >100 |
| Koruma derecesi | IP67 |
| Tel rengi | Kodlama | Rütbeli akım | Voltaj | Kablo ölçer | Kablo çıkışı | Uzunluk | Model numarası. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 = WH/OR(+tx) 2 = WH/GH(+rx0 3 = OR(-tx) 4 = GN(-rx) |
D | 2A | 60V | 2x2x0.25...koruma altında. (2×2×24AWG) Mavi yeşil, PVC, Aşırı doz 5'tir.6 |
Düz. | 10M | M1204DM-10-M1204DM/E301 |