| Marka Adı: | KRONZ |
| Model Numarası: | RJ45S/W806A |
| Adedi: | 50 |
| Fiyat: | Anlaşılabilir |
| Paketleme Detayları: | Çoklu Torbada Ambalaj |
| Ödeme Koşulları: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Adı | RJ45 fişi |
| Açıklama | Kategorisi 6A Araçsız alan fişleri STP tipi |
| Vücut | Çinko alaşımından nikel kaplamalı sıvı dökme |
| İletişim Kırmızı | PC,94V-2 |
| PCB malzemesi | UL 94V-0 |
| Kapak | PC UL 94V-2 |
| Çiftleşme Döngüleri | 750 dakika. |
| Giriş Gücü | 30N maksimum. |
Bu bağlantı dizisi, katı montaj kabloları ile saha montajı için özel olarak tasarlanmıştır.Özel aletler olmadan yaklaşık 2 dakika içinde hızlı bir şekilde yerleştirilmesini sağlar.10 Gigabit Ethernet'e kadar iletim için uygun olan bu maliyetli çözüm, kurulum, onarım ve bakım uygulamaları için kurulumcular arasında popülerdir.
| Vücut | Çinko alaşımından nikel kaplamalı sıvı dökme |
| İletişim Kırmızı | PC,UL94V-2 |
| PCB malzemesi | FR-4, UL 94V-0 |
| İletişim malzemesi | Fosfor bronz, nikel kaplamalı |
| İletişim bitirme | Kontakt yüzeyinde 15u altın kaplama |
| IDC Terminalı | Fosfor bronz, teneke kaplamalı |
| Kapak | PC,UL94V-2, 568A&B etiketleme çıkartması ile |
| Çalışma sıcaklığı | -10°C'den +60°C'ye kadar (ISO/IEC 11801, ANSI/TIA 568C.2) |
| Depolama sıcaklığı | -40°C - +60°C |
| Çiftleşme döngüleri (RJ45 jack ile) | 750 dakika (ISO/IEC 11801, IEC 60603-7-5) |
| Giriş Gücü | 30N Max. (IEC 60603-7-5) |
| Tutma gücü | 7.7 kg, fiş ve fiş arasında |
| Sıkıştırıcı | >200 ISO/IEC 11801, IEC 60603-7-5 uyarınca |