| Marka Adı: | KRONZ |
| Model Numarası: | F7804M-0.5R/13.5 |
| Adedi: | 5 |
| Fiyat: | Anlaşılabilir |
| Paketleme Detayları: | Polybag packing |
| Ödeme Koşulları: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Öznitelik | Değer |
|---|---|
| Malzeme | Pirinç |
| Kablo Çıkışı | Düz |
| Ortam Sıcaklığı | -25~+85°C |
| Kontak Direnci | ≤5mΩ |
| Açıklama | 7/8" |
| Kontak Taşıyıcı Malzemesi | PA, Siyah |
| Ekranlı | Hayır |
| Conta Malzemesi | FPM/FKM |
| Voltaj | 300V |
| Açıklama | 7/8" |
| Kontak Somun Malzemesi | Pirinç, Nikel Kaplı |
| Koruma Derecesi | IP67 |
| Kodlama | A |
| Uygulama | Endüstriyel Otomasyon |
| Conta Malzemesi | FPM/FKM |
| Maksimum Basınç | 150 PSI |
| Bağlantı Tipi | Erkek |
| Kontak Direnci | ≤5mΩ |