| Marka Adı: | KRONZ |
| Model Numarası: | M7803F-2/P00K |
| Adedi: | 5 |
| Fiyat: | Anlaşılabilir |
| Paketleme Detayları: | Polybag packing |
| Ödeme Koşulları: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| İletişim taşıyıcı malzemesi | PA, Siyah |
| Temas yüzeyi malzemesi | Altınla kaplanmış tunç |
| Koruma Derecesi | IP67 |
| Kodlama | A |
| Çiftleşme döngüleri | >100 |
| Kablo malzemesi | PVC, Siyah |
| Açıklama | 7/8 "kablo bağlantısı |
| Voltaj | 600V |
| Tel rengi | 1=GN/YE,2=BN,3=BU |
| Çevre sıcaklığı | -25~+85°C |
| Kodlama | A |
| Konut malzemeleri | TPU, Siyah |
| Rütbeli Akım | 8A |
| Koruma Derecesi | IP67 |
| İletişimli fındık malzemesi | Bakır, Nikel kaplamalı |
| Açıklama | 7/8 "kablo bağlantısı |
| Bağlantı tipi | Düz. |
| Voltaj | 600V |