| Marka Adı: | KRONZ |
| Model Numarası: | U18-D1000UIT-R00A |
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | Anlaşılabilir |
| Paketleme Detayları: | Polybag packing |
| Ödeme Koşulları: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Bağlanmak | Değer |
|---|---|
| Çıkış Türü N2I | 1 Analog Gerilim Çıkışı 0-10V +1 Analog Akım Çıkışı 4-20mA, Yukarı/aşağı |
| Aşırı akım koruması | 200mA, Kırmızı LED ve Yeşil LED Aynı Anda Yanıp Sönüyor |
| Başlatma süresi | < 500ms |
| Tekrarlanabilirlik | ±%0,15FS |
| Kırmızı LED | Hiçbir Nesne Algılanmadı: Işık Yanıyor, Öğretme Herhangi Bir Nesne Algılanmadığında: Yanıp Sönüyor |
| Kesinlik | ±%1(dahili Sıcaklık Kayması Telafisi) |
| Muhafaza Derecelendirmesi | IP67 |
| Yük Empedansı | I/<300 Ohm, U/> 1K Ohm |
Endüstriyel Ultrasonik Sensör, endüstriyel ortamlarda doğru mesafe ölçümü için tasarlanmış, LED ekranlı, yüksek hassasiyetli bir cihazdır. 0,17 mm çözünürlük ve 60-1000 mm algılama aralığıyla zorlu uygulamalarda güvenilir performans sunar.
| Kesinlik | ±%1 (dahili Sıcaklık Kayması Telafisi) |
| Bağlantı Türü | 5 pimli, M12 Konektörü |
| Çıkış Türü Kullanıcı Arayüzü | 1 Analog Gerilim Çıkışı 0-10V +1 Analog Akım Çıkışı 4-20mA, Yukarı/aşağı |
| Muhafaza Derecelendirmesi | IP67 |
| Besleme gerilimi | 10-30V DC, ters polarite koruması |
| Tekrarlanabilirlik | ±%0,15FS |
| Ağırlık | 38g |
KRONZ Endüstriyel Ultrasonik Sensör, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli endüstriyel uygulamalar için idealdir: