| Marka Adı: | KRONZ |
| Model Numarası: | KAWPN32X00/0032N/0032/16X16N/16X16 |
| Adedi: | 5 |
| Fiyat: | Anlaşılabilir |
| Paketleme Detayları: | Çok torba paketleme |
| Ödeme Koşulları: | T/T,MoneyGram,Western Union |
| Model | Tip | Kanallar | Çıkış Tipi |
|---|---|---|---|
| KAWPN32X00 | Dijital Giriş Modülü | 32 DI | - |
| KAWPN0032N | Dijital Çıkış Modülü | 32 DO | NPN |
| KAWPN0032 | Dijital Çıkış Modülü | 32 DO | PNP |
| KAWPN16X16N | Dijital G/Ç Modülü | 16 DI + 16 DO | NPN |
| KAWPN16X16 | Dijital G/Ç Modülü | 16 DI + 16 DO | PNP |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Giriş Gücü | 2W |
| Giriş Voltajı | 24VDC (±%25) |
| Giriş Akımı | 3mA |
| Çıkış Akımı | Maks. 500mA |
| İzolasyon Voltajı | 500V |
| İzolasyon Yöntemi | Optokuplör |
| Giriş Mantığı 1 | 15~30V |
| Giriş Mantığı 0 | -3~3V |
| Çıkış Mantığı 1 | 15~30V |
| Çıkış Mantığı 0 | -3~3V |
| Boyutlar | 100 x 100 x 42.5mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -10~55°C |
| Depolama Sıcaklığı | -20~80°C |
| Koruma Sınıfı | IP20 |
| Arayüz | 2×RJ45 (X1/X2) + Type-C |
| Montaj | DIN Ray (35mm) |
| Sertifikasyon | CE |