| Marka Adı: | KRONZ |
| Model Numarası: | MB1208-2N-CV3M/HF |
| Adedi: | 10 adet |
| Fiyat: | Anlaşılabilir |
| Paketleme Detayları: | Kağıt Kutu Paketleme |
| Ödeme Koşulları: | Banka havalesi, Western Union, Moneygram |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Adı | M12 8 port dağıtım bağlantı kutusu |
| Arayüz Tipi | Kablolu |
| Paketleme | Bağımsız Paketleme |
| Açıklama | Dağıtım bağlantı kutusu |
| İptal | M12 bağlantıları |
| Bağlantı Kullanımı | Sensör dağıtım kutusu |
| Voltaj - Belirlenmiş | 24V DC/AC |
| Değerlendirilmiş akım (Amp) | 4 A |
| Liman sayısı | 8 Limanlar |
| Boyut / Boyut | 17.25*5.8*1.83cm. |
8 portlu M12 dağıtıcısı, PVC esnek kablosu, NPN Çift Kanal LED Ekranı, CNC makineleri, enjeksiyon kalıplama makineleri dahil endüstriyel otomasyon uygulamaları için tasarlanmıştır.ve ambalajlama ekipmanları.
| Sipariş Modeli | MB1208-2N-CV3M/HF |
| Türü | NPN |
| Kabuk | PVC esnek tel |
| Bağlantı tipi | M12 Soket |
| Adlık Güç Ue | 24V DC/AC |
| İşleme Voltajı Ub | 18...30 V DC |
| Mevcut yük kapasitesi ((A) | 4 A |
| Toplam akım ((A) | 6 A |
| İzleyici ışığındaki güç | Yeşil LED gösterge ışığı |
| Kabuk koruma derecesi | IP67 (doğru bağlandığında) |
| Kabuk rengi | GY |
| PVC esnek tel | 3*0,75+8*0,34mm2 |
| Kanal Yapılandırması | Çift Kanal |
| Pin Tanımı | Pin 1: (+) Pin 2: (S2) Pin 3: (-) Pin 4: (S1) Pin 5: (PE) |
| LED Ekranı | Güç (yeşil) Sinyal S1 (sarı) Sinyal S2 (beyaz) |