| Marka Adı: | KRONZ |
| Model Numarası: | MB1206-1N-CV3M/HF |
| Adedi: | 10 adet |
| Fiyat: | Anlaşılabilir |
| Paketleme Detayları: | Kağıt Kutu Paketleme |
| Ödeme Koşulları: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Öznitelik | Değer |
|---|---|
| Ürün adı | M12 6 port dağıtım bağlantı kutusu |
| Arayüz Tipi | Kablolu |
| Açıklama | Dağıtım Bağlantı Kutusu |
| Sonlandırma | M12 konektörler |
| Konnektör Kullanımı | Sensör Dağıtıcı Kutusu |
| Voltaj - Anma Değeri | 24V DC/AC |
| Akım Değeri (Amper) | 4 A |
| Boyut / Ölçü | 17.25*5.8*1.83cm |
PVC Esnek Kablolu M12 6-Port Bağlantı Kutusu, NPN Tek Kanallı ve LED Göstergeli olup, otomatik depolama ve akıllı lojistik konveyör sistemleri için tasarlanmıştır. Bu endüstriyel bağlantı kutusu, barkod tarayıcıları, RFID okuyucuları, fotoelektrik sensörleri, motor sürücüleri ve diğer cihazları bağlayarak malzeme takibi, ayırma ve taşıma işlevlerini etkinleştirir.
Bağlantı kutusu, konveyör bantlarındaki sinyal kablolamasını optimize eder, kablo arızalarını azaltır ve lojistik verimliliğini artırır.
| Sipariş Modeli | MB1206-1N-CV3M/HF |
| Tip | NPN |
| Kılıf | PVC esnek tel |
| Anma Gücü Ue | 24V DC/AC |
| Anma Çalışma Voltajı Ub | 10...30 V DC |
| Akım yük kapasitesi(A) | 4 A |
| Toplam akım(A) | 6 A |
| Güç açık gösterge ışığı | Yeşil LED gösterge ışığı |
| Gövde koruma sınıfı | IP67 (doğru bağlandığında) |
| Kılıf rengi | GR |
| PVC esnek tel | 310 / 3*0.5+6*0.3mm² |
| Pin Tanımı | Pin 1: (+) Pin 2: (S2) Pin 3: (-) Pin 4: (S1) Pin 5: (PE) |
| LED Gösterge | Güç (yeşil) Sinyal S1 (sarı) Sinyal S2 (beyaz) |