| Marka Adı: | KRONZ |
| Model Numarası: | PRF120-24A30 |
| Adedi: | 10 adet |
| Fiyat: | Anlaşılabilir |
| Paketleme Detayları: | Kağıt Kutu Paketleme |
| Ödeme Koşulları: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Ürün Adı | AC/DC Endüstriyel Güç Kaynağı |
| Giriş | AC/DC |
| Nominal Çıkış | 24V/5A |
| Voltaj Aralığı | 23.5-28.0V |
| Maks. Kapasitif Yük | 50000μF |
| Çıkış Gücü | 120W |
| Öğe | Çalışma Koşulları | Min. | Tip. | Maks. | Birim |
|---|---|---|---|---|---|
| Giriş Voltaj Aralığı | Nominal giriş (sertifikalı voltaj) | 100 | -- | 240 | VAC |
| AC girişi | 85 | -- | 264 | ||
| DC girişi | 120 | -- | 370 | VDC | |
| Giriş Voltaj Frekansı | Nominal AC girişi | 50 | -- | 60 | Hz |
| Öğe | Çalışma Koşulları | Min. | Tip. | Maks. | Birim |
|---|---|---|---|---|---|
| Çıkış Voltajı Doğruluğu | Tam yük aralığı | -- | ±1.0 | -- | % |
| Hat Düzenlemesi | Nominal yük | -- | ±0.5 | -- | |
| Yük Düzenlemesi | 0% - 100% yük | -- | ±1.0 | -- |
| Kasa Malzemesi | Metal (AL5052, SPCC, SGCC) |
| Boyutlar | 110.00 x 32.00 x 124.00 mm |
| Ağırlık | 490g ±%1 (Tip.) |
| Soğutma Yöntemi | Serbest hava konveksiyonu |