| Marka Adı: | KRONZ |
| Model Numarası: | PRF240-48A30 |
| Adedi: | 10 adet |
| Fiyat: | Anlaşılabilir |
| Paketleme Detayları: | Kağıt Kutu Paketleme |
| Ödeme Koşulları: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Öznitelik | Değer |
|---|---|
| Açıklama | 240V Güç Kaynağı |
| Çıkış Gücü | 240W |
| Nominal Çıkış | 48V/5A |
| Çıkış Voltajı | 48.0-53.0 |
| Kaçak Akım | <0.5mA |
| Güvenlik Standartları | 48V |
| Test Voltajı | 500VDC |
| Kirlilik Derecesi | 2 |
Bu endüstriyel sınıf 240W güç kaynağı, zorlu ortamlardaki endüstriyel kontrol ekipmanları için yüksek kararlılık ve parazit önleme yetenekleriyle 48V/5A çıkış sağlar. Kompakt, DIN rayına monte edilen tasarım, güvenilir güç sağlarken yerden tasarruf sağlar.
| Öğe | Çalışma Koşulları | Min. | Tip. | Maks. | Birim |
|---|---|---|---|---|---|
| Giriş Voltaj Aralığı | Nominal giriş (sertifikalı voltaj) | 100 | -- | 240 | VAC |
| AC girişi | 85 | -- | 264 | ||
| DC girişi | 120 | -- | 370 | VDC | |
| Giriş Akımı | Nominal giriş | -- | -- | 3 | A |
| Kaçak Akım | 264VAC | <0.5mA | |||
| Öğe | Özellik |
|---|---|
| Kasa Malzemesi | Metal (AL5052, SPCC) |
| Boyutlar | 124.00 x 41.00 x 110.00 mm |
| Ağırlık | 650g (Tip.) |
| Soğutma Yöntemi | Serbest hava konveksiyonu |