| Marka Adı: | KRONZ |
| Model Numarası: | UES-05TH |
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | Anlaşılabilir |
| Paketleme Detayları: | Box Packing |
| Ödeme Koşulları: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Aktarım oranı | 1.488Mpps |
| Paket tamponu belleği | 1.2Mbit |
| Port başına PoE Max Gücü | 30W (IEEE 802.3at) |
| Bant genişliği | 14G |
| Güç tüketimi | < 3W |
| MAC adresi | 2K |
| Konut | Metal |
| Gönderme modu | Depolama ve dönüştürme |
Güçlü Ethernet anahtarları, endüstriyel ağ ortamlarında temel bileşenlerdir ve çeşitli uygulamalar için güvenilir ve güvenli bağlantı sağlar.Zorlu endüstriyel ortamların gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmıştır, bu anahtarlar dayanıklılığı gelişmiş özelliklerle birleştirir.
| Soğutma | Doğal soğutma, fansız |
| Paket tamponu belleği | 1.2Mbit |
| Bant genişliği | 14G |
| Port başına PoE Max Gücü | 30W (IEEE 802.3at) |
| Depolama sıcaklığı | -40 ~ 75 °C (-40 ~ 167 °F) |
| Giriş voltajı | DC12-52V/DC 48-52V ((PoE) |
| PoE+Limanlar | 4GE PoE, 802.3af, 802.3at, Otomatik müzakere |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ~ 75 °C (-40 ~ 167 °F) |
| MAC adresi | 2K |
| Nitelikli nem | 5% ~ 95%, yoğunlaşmayan |
Bu Endüstriyel Ethernet Değiştiricileri, üretim tesisleri, ulaşım sistemleri, güç hizmetleri ve gözetim ağları dahil olmak üzere zorlu ortamlar için idealdir.Güçlü tasarımları, ağ çalışma süresinin çok önemli olduğu görev kritik uygulamalarda güvenilir performans sağlar.
Her Endüstriyel Ethernet Değiştiricisi, nakliye sırasında hasarı önlemek için köpükle kaplanmış koruyucu kutulara güvenli bir şekilde paketlenmiştir.Tüm sevkiyatlar için verilecek takip bilgileri ile.