| Marka Adı: | KRONZ |
| Model Numarası: | UES-05. |
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | Anlaşılabilir |
| Paketleme Detayları: | Box Packing |
| Ödeme Koşulları: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Port başına PoE Max Gücü | 30W (IEEE 802.3at) |
| Soğutma | Doğal soğutma, fansız |
| Koruma derecesi | IP40 |
| Güç göstergesi | PWR |
| Depolama sıcaklığı | -40~75 °C ((-40~167 °F) |
| PoE+Limanlar | 4GE PoE, 802.3af,802.3at, Otomatik müzakere |
| Gecikme | < 10μs |
| Gönderme modu | Depolama ve dönüştürme |
| Paket tamponu belleği | 1.2Mbit |
| Bağlantı terminali | Çıkarılabilir vida terminalleri bloğu |
| Ağırlık | 0.36Kg |
| MAC adresi | 2K |
| MTBF | 300000 Saat |
| Doğum yeri | Guangdong, Çin |
| Sertifikasyon | CE |
| Asgari Sipariş miktarı | 1 |
| Fiyat | Anlaşılabilir |
| Paketleme Ayrıntıları | Kutu Paketleme |
| Teslim Zamanı | 5-8 iş günü |
| Ödeme Şartları | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği | 100Ayda 1000 adet |