| Marka Adı: | KRONZ |
| Model Numarası: | KAGW-EC |
| Adedi: | 5 parça |
| Fiyat: | Anlaşılabilir |
| Paketleme Detayları: | Kağıt Kutu Paketleme |
| Ödeme Koşulları: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Öznitelik | Değer |
|---|---|
| Ürün adı | G/Ç modülü kuplör |
| İletişim bayt sayısı | 1024 bayt giriş ~1024 bayt çıkış |
| Veri hızı | 100Mbps |
| Arayüz yapısı | RJ45*2 |
| İstasyon mesafesi | ≤100m |
| Güç girişi | 18~36VDC |
| Güç çıkışı | 5VDC |
| Koruma sınıfı | IP20 |
Bu Uzaktan G/Ç Modülü Kuplör EtherCAT/IP Nihai Çözüm sağlam endüstriyel iletişim yetenekleri sunar. EtherCAT (Ethernet Kontrol Otomasyon Teknolojisi), kısa güncelleme süreleri, düşük iletişim titremesi ve uygun maliyetli donanım gerektiren otomasyon uygulamaları için geliştirilmiş, açık mimarili, Ethernet tabanlı bir saha veri yolu sistemidir.
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Ürün modeli | KAGW-EC |
| Yapılandırma yöntemi | Ana istasyona göre |
| Kaskat topoloji numarası | ≤65534 |
| G/Ç topoloji numarası | ≤32 |
| İletişim bayt sayısı | 1024 bayt giriş ~1024 bayt çıkış |
| Veri hızı | 100Mbps |
| Arayüz yapısı | RJ45*2 |
| İstasyon mesafesi | ≤100m |
| Güç girişi | 18~36VDC |
| Güç çıkışı | 5VDC |
| İzolasyon ve dayanım gerilimi | 500V |
| Çıkış güç tüketimi | 1800mA |
| Alarm bilgileri | G/Ç hataları ve değişiklik alarmları |
| Çalışma sıcaklığı | -25~85℃ |
| Depolama sıcaklığı | 0~55℃ |
| Koruma sınıfı | IP20 |