| Marka Adı: | KRONZ |
| Model Numarası: | KA3200 |
| Adedi: | 5 parça |
| Fiyat: | Anlaşılabilir |
| Paketleme Detayları: | Kağıt Kutu Paketleme |
| Ödeme Koşulları: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Model | Dağıtık G/Ç modülü |
| Ad | 32 kanallı dijital giriş modülü |
| Akım Tüketimi | 45mA |
| Giriş Kanalı Sayısı | 32 |
| Giriş | PNP |
| Giriş Akımı | 3mA |
Fabrikalarda enerji yönetimi, maliyetleri düşürmek ve enerji tüketimi ile emisyonları en aza indirmek için kritik öneme sahiptir. Dağıtık G/Ç modülleri, enerji kullanımının gerçek zamanlı izlenmesini ve analizini sağlamak için çeşitli enerji cihazlarından (elektrik sayaçları, su sayaçları ve gaz sayaçları dahil) veri toplar. Detaylı enerji verisi yönetimi sayesinde işletmeler etkili enerji tasarrufu stratejileri geliştirebilir ve operasyonel maliyetleri azaltabilir.
| Ürün modeli | KA3200 |
| Ürün Adı | 32 kanallı dijital giriş modülü |
| Güç Özellikleri | |
| Akım Tüketimi | 45mA |
| Giriş Voltajı | 24VDC |
| İzin Verilen Aralık | 24VDC(±25%) |
| Çıkış Karakteristikleri | |
| Çıkış Kanalı Sayısı | 32 |
| Giriş Tek Tip | PNP |
| Giriş Anma Gerilimi | 24 VDC(±20%) |
| Giriş mantığı 1 sinyali | 15~30V |
| Giriş mantığı 0 sinyali | -3~3V |
| Titreşim önleme süresi | Yapılandırılabilir:1~10ms, Varsayılan değer 3ms |
| Giriş akımının tipik değeri | 3mA |
| İzolasyon ve dayanım gerilimi | 500V |
| İzolasyon yöntemi | Optokuplör izolasyonu |
| Fiziksel Özellikler | |
| Boyut | 100mm x 69.65mm x 24mm |
| Çalışma Sıcaklığı | 0~55℃ |
| Depolama sıcaklığı | -25~85℃ |
| Koruma Sınıfı | IP20 |
Modül kurulum diyagramı
Modül sökme diyagramı