| Marka Adı: | KRONZ |
| Model Numarası: | KA-D10 |
| Adedi: | 5 parça |
| Fiyat: | Anlaşılabilir |
| Paketleme Detayları: | Kağıt Kutu Paketleme |
| Ödeme Koşulları: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Adı | Terminal direnç modülü |
| Boyut | 100 mm x 27.5 mm x 7.2 mm |
| Çalışma sıcaklığı | 0~55°C |
| Depolama sıcaklığı | -25~85°C |
| Koruma derecesi | IP20 |
| Türü | Dağıtılmış I/O modülü |
Dağıtılmış I/O modülleri, I/O işleme yükünü birden fazla modül arasında dağıtır ve tek bir arıza noktası riskini azaltır.Duraklama sürelerini en aza indirmek ve genel operasyonel verimliliği artırmak.
| Model numarası. | KA-D10 |
| Ürün Adı | Terminal direnç modülü |
| Boyut | 100 mm x 27.5 mm x 7.2 mm |
| Çalışma sıcaklığı | 0~55°C |
| Depolama sıcaklığı | -25~85°C |
| Koruma Derecesi | IP20 |