| Marka Adı: | KRONZ |
| Model Numarası: | KA40C |
| Adedi: | 5 parça |
| Fiyat: | Anlaşılabilir |
| Paketleme Detayları: | Kağıt Kutu Paketleme |
| Ödeme Koşulları: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Türü | Sıcaklık modülü |
| Uygulama | Endüstriyel Ethernet Otobüsü |
| Ürün Adı | 4 kanallı termokople (TC) giriş modülü |
| Mevcut tüketim | 190mA |
| Kanal numarası | 4 |
| Çözüm oranı | 0.1°C/dijital |
| Çalışma sıcaklığı | 0~55°C |
| Koruma derecesi | IP20 |
Uzaktan I/O Modülü 4 Kanal Termokouple Ethernet PLC için otobüs sıcaklık modülü
I/O modülleri, endüstriyel ağlarda sistemler, süreçler ve cihazlar için bağlantı ve kontrol sağlayan temel bileşenlerdir.Standart endüstriyel protokollerle uyumlu olmayabilecek çevresel cihazlardan ve eski ekipmanlardan veri toplamalarını sağlarlar.Bu modüller, sensörler, aktüatörler, monitörler ve valfler de dahil olmak üzere çeşitli cihazlarla bağlantı kurabilir ve PLC'ler ve HMI'ler için aksesuar cihazlar olarak hizmet edebilir.
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| Model numarası. | KA40C |
| Ürün Adı | 4 kanallı termokople (TC) giriş modülü |
| Güç Specifikasyonu | |
| Mevcut Tüketim | 190mA |
| Giriş/çıkış özellikleri | |
| Kanal Numarası | 4 |
| Bağlama yöntemi | 2 kablolu mod |
| Sensör tipi | K,J,T,E,N,S,R,B,C,MV (Özgün ayar: K şeklinde) |
| Soğuk Çapraz Telafi | İç veya dış 2 telli RTD yapılandırılabilir |
| Çözüm oranı | 0.1°C/dijital |
| Doğruluk | ±0,5 °C |
| İzolasyon ve Voltajı Dayanmak | Yerel ve dijital taraflarda 500V, kanallar arasında yalıtım yok |
| Maddi Mülkiyet | |
| Boyut | 100 mm x 68 mm x 12 mm |
| Çalışma sıcaklığı | 0~55°C |
| Depolama sıcaklığı | -25~85°C |
| Koruma Derecesi | IP20 |