| Marka Adı: | KRONZ |
| Model Numarası: | KAGW-PN |
| Adedi: | 5 parça |
| Fiyat: | Anlaşılabilir |
| Paketleme Detayları: | Kağıt Kutu Paketleme |
| Ödeme Koşulları: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Öznitelik | Değer |
|---|---|
| Ürün adı | G/Ç modülü kuplör |
| Kaskat topoloji numarası | ≤65534 |
| G/Ç topoloji numarası | ≤32 |
| İletişim bayt sayısı | 1024 bayt giriş ~1024 bayt çıkış |
| Çıkış güç tüketimi | 1800mA |
| Alarm bilgileri | G/Ç hataları ve değişiklik alarmları |
| Çalışma sıcaklığı | -25~85℃ |
| Depolama sıcaklığı | 0~55℃ |
RJ45 arayüzlü PROFINET Uzak G/Ç Modülü Kuplör, endüstriyel otomasyon iletişimi için eksiksiz bir ağ çözümü sunar, gerçek zamanlı Ethernet, hareket kontrolü, dağıtılmış otomasyon ve arıza güvenliği uygulamalarını destekler. Bu çapraz satıcı teknolojisi, endüstriyel Ethernet ve mevcut saha veri yolu sistemleriyle tam uyumludur.
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Ürün modeli | KAGW-PN |
| Yapılandırma yöntemi | Ana istasyona göre |
| Kaskat topoloji numarası | ≤65534 |
| G/Ç topoloji numarası | ≤32 |
| İletişim bayt sayısı | 1024 bayt giriş ~1024 bayt çıkış |
| Veri hızı | 100Mbps |
| Arayüz yapısı | RJ45*2 |
| İstasyon mesafesi | ≤100m |
| Güç girişi | 18~36VDC |
| Güç çıkışı | 5VDC |
| İzolasyon ve dayanım gerilimi | 500V |
| Çıkış güç tüketimi | 1800mA |
| Alarm bilgileri | G/Ç hataları ve değişiklik alarmları |
| Çalışma sıcaklığı | -25~85℃ |
| Depolama sıcaklığı | 0~55℃ |
| Koruma sınıfı | IP20 |