| Marka Adı: | KRONZ |
| Model Numarası: | KAPN32X00 |
| Adedi: | 5 parça |
| Fiyat: | Anlaşılabilir |
| Paketleme Detayları: | Kağıt Kutu Paketleme |
| Ödeme Koşulları: | T/T, Western Union, MoneyGram |
EC/PN serisi entegre G/Ç modülü, EtherCAT/ProfiNet endüstriyel Ethernet veri yolu teknolojisine sahiptir. Kompakt tasarımı, yüksek gerçek zamanlı performansı ve çok yönlü modül seçenekleriyle endüstriyel uygulamalar için yüksek hızlı veri toplama ve optimize edilmiş sistem yapılandırması sunar.
| Öznitelik | Özellik |
|---|---|
| Model Numarası | KAPN32X00 |
| Giriş Kanalları | 32 dijital giriş |
| Giriş Güç Tüketimi (MAKS) | 2W |
| Giriş Voltajı | 24V DC (±25%) |
| Giriş Türü | NPN/PNP |
| Giriş Mantık Sinyali (1/0) | 15~30V / -3~3V |
| Giriş Akımı (Tipik) | 3mA |
| Çıkış Akımı (MAKS) | 500mA |
| İzolasyon | 500V optokuplör izolasyonu |
| Boyutlar | 115mm × 72mm × 25mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C ila 85°C |
| Koruma Sınıfı | IP20 |
Hızlı kablolama için yay tipi terminal blokları ile DIN35mm standart ray kurulumu için tasarlanmıştır. Sorunsuz sistem entegrasyonu için tüm başlıca EtherCAT/ProfiNET ana istasyonlarını destekler.