| Marka Adı: | KRONZ |
| Model Numarası: | KA0800 |
| Adedi: | 5 parça |
| Fiyat: | Anlaşılabilir |
| Paketleme Detayları: | Kağıt Kutu Paketleme |
| Ödeme Koşulları: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Öznitelik | Değer |
|---|---|
| Ürün adı | Dağıtılmış G/Ç modülü |
| Ad | 8 kanallı dijital giriş modülü |
| Giriş Kanalı Sayısı | 8 |
| Giriş Voltajı | 24VDC |
| Giriş Sinyali Türü | PNP |
| Giriş Mantığı 1 Sinyali | 10-30V |
| Titreşim Giderme Süresi | 1-10ms |
| Ürün modeli | KA0800 |
| Ürün Adı | 8 kanallı dijital giriş modülü |
| Güç Özellikleri | |
| Akım Tüketimi | 25mA |
| Giriş Voltajı | 24VDC |
| İzin Verilen Aralık | 24VDC(±25%) |
| Çıkış Karakteristikleri | |
| Çıkış Kanalı Sayısı | 8 |
| Giriş Tek Tip Tipi | PNP |
| Giriş Anma Voltajı | 24VDC(±20%) |
| Giriş mantığı 1 sinyali | 15~30V |
| Giriş mantığı 0 sinyali | -3~3V |
| Titreşim giderme süresi | Yapılandırılabilir:1~10ms, Varsayılan değer 3ms |
| Giriş akımının tipik değeri | 3mA |
| İzolasyon ve dayanım voltajı | 500V |
| İzolasyon yöntemi | Optokuplör izolasyonu |
| Fiziksel Özellikler | |
| Boyut | 100mm x 68mm x 12mm |
| Çalışma Sıcaklığı | 0~55℃ |
| Depolama sıcaklığı | -25~85℃ |
| Koruma Sınıfı | IP20 |