| Marka Adı: | KRONZ |
| Model Numarası: | KA1600 |
| Adedi: | 5 parça |
| Fiyat: | Anlaşılabilir |
| Paketleme Detayları: | Kağıt Kutu Paketleme |
| Ödeme Koşulları: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Üretim Adı | Dağıtılmış G/Ç modülü |
| Açıklama | 16 kanallı dijital giriş modülü |
| Kanal Numarası | 16 |
| Giriş Sinyali | PNP |
| Çalışma Sıcaklığı | 0~55℃ |
| Depolama Sıcaklığı | -25~85℃ |
| Ürün modeli | KA1600 |
| Ürün Adı | 16 kanallı dijital giriş modülü |
| Akım Tüketimi | 35mA |
| Giriş Voltajı | 24VDC |
| İzin Verilen Aralık | 24VDC(±25%) |
| Çıkış Kanal Sayısı | 16 |
| Giriş Tek Tip | PNP |
| Giriş Nominal Voltajı | 24VDC(±20%) |
| Giriş mantığı 1 sinyali | 15~30V |
| Giriş mantığı 0 sinyali | -3~3V |
| Debounce süresi | Yapılandırılabilir: 1~10ms, Varsayılan değer 3ms |
| Giriş akımının tipik değeri | 3mA |
| İzolasyon ve dayanım gerilimi | 500V |
| İzolasyon yöntemi | Optokuplör izolasyonu |
| Boyut | 100mm × 69.65mm × 12mm |
| Çalışma Sıcaklığı | 0~55℃ |
| Depolama sıcaklığı | -25~85℃ |
| Koruma Sınıfı | IP20 |