| Marka Adı: | KRONZ |
| Model Numarası: | KA1600N |
| Adedi: | 5 parça |
| Fiyat: | Anlaşılabilir |
| Paketleme Detayları: | Kağıt Kutu Paketleme |
| Ödeme Koşulları: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Model | Uzak I/O modülü |
| Adı | 16 kanal dijital giriş modülü |
| Giriş Voltajı | 24VDC |
| İzin Verilen Aralık | 24VDC ((± 25%) |
| Girdi Türü | NPN |
| Koruma Derecesi | IP20 |
Otomatik depolarda ve lojistik sistemlerinde, dağıtılmış I/O modülleri, konveyör hatları, yığma makineleri,ve eşyaların yerini gerçek zamanlı veri toplamak için sıralama ekipmanlarıBu, depolama ve lojistik süreçlerinin kesin izlenmesini ve yönetilmesini sağlar.Bu modüller mal hareketini izleyerek operasyonel verimliliği ve doğruluğu artırıyor..
| Ürün modeli | KA1600N |
| Ürün Adı | 16 kanal dijital giriş modülü |
| Mevcut Tüketim | 35mA |
| Giriş Voltajı | 24VDC |
| İzin Verilen Aralık | 24VDC ((± 25%) |
| Çıktı Kanal Sayısı | 16 |
| Giriş Tek Tipi | NPN |
| Giriş nominal voltajı | 0VDC ((± 3V) |
| Giriş mantığı 1 sinyali | -3~3V |
| Giriş mantığı 0 sinyali | 15 ~ 30V |
| Çıkış saati | Yapılandırılabilir:1 ~ 10ms, Varsayılan değer 3ms |
| Giriş akımının tipik değeri | 3mA |
| İzolasyon ve gerilimi kaldırmak | 500V |
| İzolasyon yöntemi | Optocoupler izolasyonu |
| Boyut | 100 mm x 69.65 mm x 12 mm |
| Çalışma sıcaklığı | 0~55°C |
| Depolama sıcaklığı | -25~85°C |
| Koruma Derecesi | IP20 |
Modül kurulum şeması
Modül sökme şeması