| Marka Adı: | KRONZ |
| Model Numarası: | MB1208-2N-PCB1 |
| Adedi: | 10 adet |
| Fiyat: | Anlaşılabilir |
| Paketleme Detayları: | Kağıt Kutu Paketleme |
| Ödeme Koşulları: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Öznitelik | Değer |
|---|---|
| Ürün adı | 8 konumlu bağlantı kutusu |
| Çıkış | NPN |
| Sonlandırma | M12 konnektörler |
| Konnektör Kullanımı | Sensör Dağıtım Kutusu |
| Voltaj - Anma | 24V DC/AC |
| Akım Değeri (Amper) | 4 A |
Bu endüstriyel sınıf 8 portlu dağıtım kutusu, zorlu ortamlarda güvenilir performans için NPN çıkış ve M12 su geçirmez konnektörlere sahiptir.
| Sipariş Modeli | MB1208-2N-PCB1 |
| Tip | NPN |
| M12 Soket | |
| Anma Gücü Ue | 24V DC/AC |
| Anma Çalışma Voltajı Ub | 18...30 V DC |
| Akım yük kapasitesi(A) | 4 A |
| Toplam akım(A) | 6 A |
| Güç açık gösterge ışığı | Yeşil LED gösterge ışığı |
| Gövde koruma sınıfı | IP67 (doğru bağlandığında) |
| Pin Tanımı | LED Ekran |
|---|---|
| Pin 1: (+) Pin 2: (S2) Pin 3: (-) Pin 4: (S1) Pin 5: (PE) |
Güç (yeşil) Sinyal S1 (sarı) Sinyal S2 (beyaz) |
Aşağıdakiler dahil olmak üzere su geçirmez ve toz geçirmez bağlantılar gerektiren endüstriyel ekipmanlar için idealdir: