| Marka Adı: | KRONZ |
| Model Numarası: | MB1208-2P-PCB1 |
| Adedi: | 10 adet |
| Fiyat: | Anlaşılabilir |
| Paketleme Detayları: | Kağıt Kutu Paketleme |
| Ödeme Koşulları: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Adı | Bağlantı kutusu |
| Çıkış | PNP |
| İptal | M12 bağlantıları |
| Türü | LED |
| Voltaj - Belirlenmiş | 24V DC/AC |
| Bağlantı | PCB |
Bu endüstriyel sınıf dağıtım kutusu, zorlu ortamlarda güvenilir performans için tasarlanmış M12 konektörleri ile çift kanal 8 pozisyonlu PNP konfigürasyonuna sahiptir.
M12 su geçirmez konektörleri, basit ve hızlı bağlantılar için fındıklı sabit terminallerle ve verimli seri bağlantıları için kırpılmış terminallerle uygun bir montaj sunar.Su geçirmez konektör serisi, suya ve tozlara karşı koruma gerektiren uygulamalar için idealdir.
| Sipariş Modeli | MB1208-2P-PCB1 |
| Türü | PNP |
| M12 Soket | |
| Adlık Güç Ue | 24V DC/AC |
| İşleme Voltajı Ub | 18...30 V DC |
| Mevcut yük kapasitesi ((A) | 4 A |
| Toplam akım ((A) | 6 A |
| İzleyici ışığındaki güç | Yeşil LED gösterge ışığı |
| Kabuk koruma derecesi | IP67 (doğru bağlandığında) |