| Marka Adı: | KRONZ |
| Model Numarası: | PRFT480-24A46S |
| Adedi: | 10 adet |
| Fiyat: | Anlaşılabilir |
| Paketleme Detayları: | Kağıt Kutu Paketleme |
| Ödeme Koşulları: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Öznitelik | Değer |
|---|---|
| Açıklama | 480W Güç Kaynağı |
| Çıkış Gücü | 480W |
| Nominal Çıkış | 24V/20A |
| Çıkış Voltajı | 24-28V |
| Güç Faktörü | 400VAC-500VAC |
| Gövde Malzemesi | Metal (AL5052.SPCC) |
| Boyutlar | 80.00 x 124.00 x 127.00mm |
PRFT480-xxA46S serisi, yüksek maliyet performansı, verimlilik ve güvenilirlik sunan üç fazlı ray montajlı güç kaynakları sağlar. %150 güç rezervi ile, mükemmel EMC performansı ve güvenlik uyumluluğunu (UL508, UL/IEC62368, EN62477, IEC60664) korurken DC motorlar veya kapasitif yükler gibi ağır yükleri destekler.
| Öğe | Çalışma Koşulları | Min. | Tip. | Maks. | Birim |
|---|---|---|---|---|---|
| Giriş Voltajı Aralığı | Nominal giriş (sertifikalı voltaj) | 380 | -- | 480 | VAC |
| AC girişi | 320 | -- | 550 | ||
| DC girişi | 450 | -- | 800 | VDC | |
| Giriş Voltajı Frekansı | 47 | -- | 63 | Hz |
| Öğe | Çalışma Koşulları | Min. | Tip. | Maks. | Birim |
|---|---|---|---|---|---|
| Çıkış Voltajı Doğruluğu | Tam yük aralığı | -- | ±1.0 | -- | % |
| Dalgalanma ve Gürültü | 20MHz bant genişliği (tepeden tepeye değer) | -- | -- | 150 | mV |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 | -- | +70 | °C |