| Marka Adı: | KRONZ |
| Model Numarası: | PRF480-24A30 |
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | Anlaşılabilir |
| Paketleme Detayları: | Box Packing |
| Ödeme Koşulları: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Öznitelik | Değer |
|---|---|
| Voltaj/Akım | 24V/20A |
| Kaçak Akım | 240VAC |
| Soğutma Yöntemi | Fansız |
| Giriş Voltajı | 85-264VAC/120-370VDC |
| DC Giriş Voltaj Aralığı | 120-370VDC |
| Kurulum | DIN Ray Montajı |
| Çıkış Gücü | 480W |
| Yüksek Verimlilik | 94% |
Bu endüstriyel sınıf güç kaynağı, otomasyon ve kontrol sistemleri için güvenilir, kararlı güç sağlar. Zorlu ortamlar için tasarlanmış olup, optimum dayanıklılık ve koruma için metal (AL1100, SPCC) ve plastik (PC940) muhafazalı sağlam bir yapıya sahiptir.
| Parametre | Şartname |
|---|---|
| Korumalar | Kısa Devre / Aşırı Yük |
| AC Giriş Voltaj Aralığı | 85-264VAC |
| Yüksek Verimlilik | 94% |
| Soğutma Yöntemi | Fansız |
| IP Sınıfı | IP20 |
| Çıkış Gücü | 480W |
| ADJ(V) | 24-28 |
| Koruma | Aşırı Yük, Aşırı Voltaj, Kısa Devre |
Aşağıdakiler dahil çeşitli endüstriyel uygulamalar için idealdir:
Endüstriyel güç kaynağınızın optimum performansını sağlamak için kurulum, sorun giderme ve bakım için kapsamlı teknik destek mevcuttur.